Lomecký fabuluje. Zelená pro jedničku ho jako starostu odmítá

Lomecký fabuluje. Zelená pro jedničku ho jako starostu odmítá

Lidové noviny dnes citovaly starostu Prahy 1 Oldřicha Lomeckého, podle nějž mezi subjekty, které s ním neodmítly spolupráci, patří i ZELENÁ PRO JEDNIČKU. “Je to nesmysl. Spolupráci jsme neodmítli, ale jedině proto, že nás ani nenapadlo s Lomeckým o čemkoli jednat!” shodují se zastupitelé ZELENÉ PRO JEDNIČKU, Kateřina Klasnová a Filip Pospíšil. Oba tvořili prakticky jedinou opozici proti Lomeckému v minulém volebním období.

“Víme, proč jsme získali hlasy od obyvatel Prahy 1, a rozhodně nepatříme k těm, kdo by po volbách otočili. Spolupráci s Oldřichem Lomeckým absolutně vylučujeme,” dodali Klasnová s Pospíšilem, kteří v opozici spolupracovali posledních osm let.

Puvodní znění citátu:
Podle Lomeckého další potenciální partneři ANO, ODS, Zelená pro jedničku i Sdružení LES, Piráti a nezávislí zatím spolupráci neodmítli.

Opravené znění:
Spolupráci s Lomeckým vyloučila Zelená pro jedničku. „„Víme, proč jsme získali hlasy od obyvatel Prahy 1, a rozhodně nepatříme k těm, kdo by po volbách otočili. Spolupráci s Oldřichem Lomeckým absolutně vylučujeme,“ shodují se oba zastupitelé Kateřina Klasnová a Filip Pospíšil.

Vítejte!

Nacházíte se na webu Zelené pro jedničku, uskupení, pod kterým kandidovali kandidáti a kandidátky Strany zelených a spolku Pro jedničku do komunálních voleb na Praze 1 v roce 2018.

Zelení pod touto hlavičkou do voleb v roce 2022 už nepokračují, více informací o aktuální kandidatuře naleznete na webu praha1.zeleni.cz.

Obsah, který mapuje zejména aktivity po volbách v roce 2018, zde necháváme.