Výzva pro Prahu 1

8. srpna 2018, Staroměstské náměstí

My, níže podepsaní, společně vyzýváme občany, aby v Praze 1 volili změnu.

Společně jsme ubránili Nemocnici Na Františku a společně chceme vést Prahu 1. To znamená, že po volbách chceme utvořit koalici. Jeden každý i všichni společně potřebujeme Vaše hlasy. Naším cílem je otevřená radnice a účast občanů na rozhodování tak, aby se Praha 1 konečně přestala vylidňovat. Máme kvalitní tým zkušených odborníků, kteří chtějí Prahu 1, kde je radost žít.

Současné vedení radnice čelí jednomu korupčnímu skandálu za druhým a je cílem posměchu Pražanů kvůli různým nesmyslným zákazům, nesplněným slibům, důvtipným výmluvám a protežování příbuzných a kamarádů. Stávajícímu vedení Prahy 1 už nelze věřit, že pracuje pro občany a pro obecné blaho. Vyzýváme, pošlete starostu Lomeckého a místní politiky z TOP 09, ČSSD a ODS na střídačku. Hlas pro strany a hnutí podepsané pod touto výzvou je hlasem pro lepší Prahu 1.

Vaši lídři kandidátek:

Petr Kučera / ZELENÁ PRO JEDNIČKU

Pavel Čižinský / PRAHA 1 SOBĚ

Pavel Nazarský / PIRÁTI

Vítejte!

Nacházíte se na webu Zelené pro jedničku, uskupení, pod kterým kandidovali kandidáti a kandidátky Strany zelených a spolku Pro jedničku do komunálních voleb na Praze 1 v roce 2018.

Zelení pod touto hlavičkou do voleb v roce 2022 už nepokračují, více informací o aktuální kandidatuře naleznete na webu praha1.zeleni.cz.

Obsah, který mapuje zejména aktivity po volbách v roce 2018, zde necháváme.