Děkujeme za podporu ve volbách

podekovani

Vážení a milí,

moc Vám děkujeme za podporu ve volbách. Byly okrsky, ve kterých jsme dosáhli dvouciferného výsledku, maximem bylo 16 %! Celkových 7,7 procenta Vašich hlasů vyslalo do zastupitelstva Prahy 1 Vám již dobře známé a osvědčené zastupitele – Kateřinu Klasnovou a Filipa Pospíšila.

Vzhledem k nízkým nákladům naší kampaně a ve srovnání s tím, jak byla Praha 1 oblepena plakáty ČSSD, která získala mandáty tři, považujeme náš výsledek za slušný úspěch. Přestože se dá očekávat, že Klasnová s Pospíšilem budou pravděpodobně opět zastupitelé opoziční.

Budeme dál pokračovat v práci, za kterou jste nám své hlasy dali. A to Vám slibují nejen oba zvolení zastupitelé, ale všichni lidé z kandidátky Zelená pro jedničku. Chceme se v maximální možné míře zapojit i do práce v komisích a všude hájit zájmy Vaše a zájmy Prahy 1.

Děkujeme ještě jednou za Vaše hlasy!

Vítejte!

Nacházíte se na webu Zelené pro jedničku, uskupení, pod kterým kandidovali kandidáti a kandidátky Strany zelených a spolku Pro jedničku do komunálních voleb na Praze 1 v roce 2018.

Zelení pod touto hlavičkou do voleb v roce 2022 už nepokračují, více informací o aktuální kandidatuře naleznete na webu praha1.zeleni.cz.

Obsah, který mapuje zejména aktivity po volbách v roce 2018, zde necháváme.