Petice za navýšení počtu strážníků v Praze 1

My, níže podepsaní, požadujeme prioritní řešení nedostatku počtu strážníků a strážnic Městské policie hl. m. Prahy pro Prahu 1. Městská policie má v centru podstav několik desítek osob. Kapacity městské policie tak nedostačují, občané při zavolání strážníků čekají dlouho a problémy, jejichž řešení žádají místní obyvatelé, se dostatečně neřeší. Centrum Prahy proto potřebuje speciální péči městské policie. Chceme v centru městskou policii, ve kterou můžeme mít důvěru, na kterou se dá spolehnout. Pro změnu je potřeba podpora zastupitelů z celé Prahy. 

Adresátem této petice je primátor/ka hlavního města Praha, Mariánské nám. 2, Praha 1.

Za petiční výbor: Vít Masare (Železná 16, Praha 1), Kateřina Klasnová (Kosárkovo nábřeží 1, Praha 1), Petr Kučera (Keplerova 4, Praha 1).

Zde si můžete stáhnout petiční arch ve formátu PDF.

Petice za navýšení počtu strážníků v Praze 1

Sběr podpisů byl ukončen.

Termín ukončení petice: Oct 10, 2018

Sebraných podpisů: 0

0 podpisů

* Zásady ochrany osobních údajů: Vyplněním pole email udělujete Straně zelených (IČ 00409740) souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem informování o její činnosti. Souhlas může být kdykoli odvolán zasláním emailu na soukromi@zeleni.cz. Informace o ochraně osobních údajů v Strana zelených najdete na www.zeleni.cz/soukromi.

Vítejte!

Nacházíte se na webu Zelené pro jedničku, uskupení, pod kterým kandidovali kandidáti a kandidátky Strany zelených a spolku Pro jedničku do komunálních voleb na Praze 1 v roce 2018.

Zelení pod touto hlavičkou do voleb v roce 2022 už nepokračují, více informací o aktuální kandidatuře naleznete na webu praha1.zeleni.cz.

Obsah, který mapuje zejména aktivity po volbách v roce 2018, zde necháváme.