Petice za návrat tramvajové dopravy na Václavské náměstí

My, níže podepsaní, požadujeme bezodkladný návrat tramvajového provozu na horní část Václavského náměstí tak, aby bylo zajištěno spojení mezi Vinohradskou ulicí a ulicemi Vodičkova a Jindřišská.

Tramvaje zde pomohou zajistit lepší povrchovou dopravní obslužnost (zejména pro lidi s pohybovými omezeními), ulehčí tramvajové síti v centru a pomohou Václavské náměstí oživit, včetně vytlačení nepříznivých jevů jako naháněčství do barů, prodej drog, podvodnou směnu peněz apod. 

Adresátem této petice je primátor/ka hlavního města Praha, Mariánské nám. 2, Praha 1starosta/ka Městské části Praha 1, Vodičkova 18, Praha 1.

Za petiční výbor: Vít Masare (Železná 16, Praha 1), Kateřina Klasnová (Kosárkovo nábřeží 1, Praha 1), Petr Kučera (Keplerova 4, Praha 1).

Zde si můžete stáhnout petiční arch v PDF.

Petice za návrat tramvajové dopravy na Václavské náměstí

Sběr podpisů byl ukončen.

Termín ukončení petice: Oct 10, 2018

Sebraných podpisů: 0

0 podpisů

* Zásady ochrany osobních údajů: Vyplněním pole email udělujete Straně zelených (IČ 00409740) souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem informování o její činnosti. Souhlas může být kdykoli odvolán zasláním emailu na soukromi@zeleni.cz. Informace o ochraně osobních údajů v Strana zelených najdete na www.zeleni.cz/soukromi.

Vítejte!

Nacházíte se na webu Zelené pro jedničku, uskupení, pod kterým kandidovali kandidáti a kandidátky Strany zelených a spolku Pro jedničku do komunálních voleb na Praze 1 v roce 2018.

Zelení pod touto hlavičkou do voleb v roce 2022 už nepokračují, více informací o aktuální kandidatuře naleznete na webu praha1.zeleni.cz.

Obsah, který mapuje zejména aktivity po volbách v roce 2018, zde necháváme.